אין צורך להכביר מילים בדבר נפיצותן של עבירות האלימות בחברה הישראלית בשנים האחרונות. כמעט כל אחד מאיתנו היה עד למעשה אלימות, או היה חלילה מעורב באופן עקיף או ישיר, באירוע אלים.

מגוון עבירות האלימות בחוק הפלילי בישראל הוא רחב, החל מעבירת הרצח, על סוגיה השונים, הריגה ועד לעבירות תקיפה בדרגות חומרה שונות, כאלה הכרוכות בפגיעה פיזית קלה או חמורה, או בפגיעה ברכוש (כגון הצתה), כאלה הכרוכות בשלילת חירות או תנועה (כגון חטיפה או כליאת שווא), כאלה המבוצעות תוך שימוש בנשק קר או חם, או כאלה המבוצעות בחבורה או תוך כדי ביצוע עבירה אחרת, כאמצעי להשגת המטרה (כגון שוד).

אם אתם או מי שקרוב אליכם מצא את עצמו מעורב באירוע אלים כזה או אחר ונחשד בביצועו, אין מילים לתאר את הנחיצות הגורלית של הגנה משפטית ראויה וחזקה בידי עורך דין מיומן ומקצועי, וזאת ככל הניתן בשלב המוקדם ביותר של ההליך. הנטייה להחמיר בשנים האחרונות ביחס לעבירות אלימות, גוררת מטבעה הגשת כתבי אישום מנופחים וצעקניים על ידי התביעה, ולעיתים אף גזירת עונשים כבדים וחמורים מדי על ידי בתי המשפט.

בדיוק מסיבה זו, הדבר הנכון ביותר לעשות עבורכם או עבור יקירכם הוא לשכור שירותיו של עורך דין מיומן, מנוסה וחסר פשרות בתחום הפלילי.

עורך הדין הפלילי ליאור אשכנזי, המומחה בתחום, יפעל להילחם להגן על זכויותך. בהיעדר די ראיות שיש בהן להביא להרשעה, הוא לא יהסס לנהל משפט עד לזיכוי מלא.  אף במקרים שבהם קיימות ראיות מוצקות והתיק נראה “אבוד” במבט ראשון, נוהג עו”ד אשכנזי לבחון באופן דקדקני את עובדות המקרה של כל לקוח ואת חומר הראיות על בוריו, מבלי להותיר אבן אחת הפוכה, במאמץ להשיג את התוצאה הטובה ביותר האפשרית. ניסיונו של המשרד מוכיח כי בדרך זו, בשילוב חשיבה יצירתית והפקת תועלת מקשרים טובים קיימים עם גורמי התביעה, ניתן להשיג תוצאות שמצויות בפער עצום מאלה שבהן עלול להסתיים תיק דומה אחר, אם בהקשר של הפחתת אישומים, חתירה לעונש מינימאלי או אף לביטול האישום.